Már csak pár napig lehet jelentkezni egyetemre, főiskolára, ezért nyitva tart a felvételi ügyfélszolgálat
Február 15-ig jelentkezhettek a 2023-as egyetemi-főiskolai felvételire, ezért az ügyfélszolgálat is nyitva tart.
Február 15-ig jelentkezhettek a 2023-as egyetemi-főiskolai felvételire, ezért az ügyfélszolgálat is nyitva tart.
December 22-e és január 6-a között az ügyintézés minden formája szünetel majd.
Július 7-ig lehet változtatni a felsőoktatási felvételin megjelölt szakok sorrendjén, és ez a határideje a még hiányzó dokumentumok pótlásának is.
Hamarosan itt a jelentkezési határidő. Ha elakadtatok a jelentkezésben, itt kérhettek segítséget.
A két ünnep között is segítséget kérhettek felvételi ügyekben, a budapesti felvételi ügyfélszolgálat nyitvatartását közzé is tette a Felvi.
Elkezdődött a jelentkezések és a beküldött dokumentumok feldolgozása. Mutatjuk, mikor lesz újra dolga azoknak, akik a keresztféléves felvételiben jelentkeztek egyetemre.
A mai szombati munkanapon a felvételi ügyfélszolgálat is nyitva tart - ez a pótfelvételizőknek jól jöhet.
Július 12-ig pótolhatják a még hiányzó dokumentumokat a felsőoktatásba felvételizők, és ez a határideje a sorrendmódosításnak is, ezért július 12-én tovább tart nyitva a felvételi ügyfélszolgálat.
Július 12-ig változtathattok a 2019-es felvételin megjelölt szakok sorrendjén, pótolhatjátok a még hiányzó dokumentumokat, július 24-én pedig jönnek a ponthatárok. De kitől kérhettek segítséget, ha úgy látjátok az e-felvételi felületén, hogy valami nem stimmel?
Július 12-ig pótolhatják hiányzó dokumentumaikat a felvételizők, akik a megjelölt képzések sorrendjén is eddig változtathatnak – éppen ezért az Oktatási Hivatal telefonos felvételi ügyfélszolgálata ezen a hétvégén elérhető lesz.
Közeleg a felvételi jelentkezési határideje, de kiktől kaphattok segítséget, ha technikai problémátok van az e-felvételi rendszerével?
Február 15-ig jelentkezhettek a 2018-as egyetemi-főiskolai felvételire, a felvételi ügyfélszolgálat hosszabbított nyitvatartással készül a határidőre.
Idén először nem az Eötvös Loránd Tudományegyetem került a HVG felsőoktatási rangsorának élére, hanem a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem.